„Nu ne explicăm!” » Șeful de la UTA, intervenție după 0-4 cu FCSB și Oțelul

„Nu ne explicăm!” » Șeful de la UTA, intervenție după 0-4 cu FCSB și Oțelul

Alexandru Meszar, conducător la UTA, a intrat în direct la GSP Live Special pentru a comenta eșecul cu FCSB, 0-4, dar și forma echipei din Arad. UTA a început extraordinar sezonul, două egaluri și 3 victorii în primele 5 etape, dar nu a putut menține acel nivel. Arădenii n-au mai câștigat niciun meci de campionat dintre ultimele 9, în ultimele două fiind chiar umilită, 0-4 atât cu Oțelul, cât și cu FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor