Daniel Bîrligea a recunoscut tot după golul de pus în ramă cu UTA: „Aveam o frustrare interioară”

Daniel Bîrligea a recunoscut tot după golul de pus în ramă cu UTA: „Aveam o frustrare interioară”

FCSB - UTA Arad 4-0. Daniel Bîrligea (25 de ani), marcatorul primului gol al partidei de pe Arena Națională, cu UTA Arad, din runda a 14-a a Superligii, a tras concluziile la finalul confruntării, fiind extrem de fericit pentru reușita de duminică seara. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor