Mihai Răduț, după ce a văzut golul lui Bîrligea în FCSB - UTA: „Niciodată nu m-aș fi gândit!”

Mihai Răduț, după ce a văzut golul lui Bîrligea în FCSB - UTA: „Niciodată nu m-aș fi gândit!”

Mihai Răduț, 35 de ani, legitimat la FCSB între 2010 și 2014, a fost prezent la emisiunea GSP Live Special pentru a comenta duelul dintre campioana en-titre și UTA. Campion în 2024, fostul mijocaș s-a arătat impresionat de execuția cu care Daniel Bîrligea a deschis scorul. Era minutul 13 în FCSB - UTA. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor