Urmările scandalului din Real - Barcelona: un jucător eliminat, alți 6 cu cartonaș galben!

Urmările scandalului din Real - Barcelona: un jucător eliminat, alți 6 cu cartonaș galben!

Scandalul din finalul meciului Real Madrid - Barcelona 2-1 s-a lăsat cu o eliminare și 6 cartonașe galbene! În minutul 90+10 din El Clasico, Pedri a văzut al doilea cartonaș galben și a fost eliminat. A fost momentul care a produs scântei la marginea terenului, cu cele două tabere sărind la bătaie. Pe lângă rezerve și cei din staff, în conflict s-au implicat și unii jucători aflați încă în joc. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor