Florin Tănase, acid după remiza cu Rapid: „Cine cade primul obține galben pentru adversar”

Florin Tănase, acid după remiza cu Rapid: „Cine cade primul obține galben pentru adversar”

Rapid - FCSB 0-0. Florin Tănase, mijlocașul ofensiv al echipei roș-albastre, a comentat remiza obținută pe Arena Națională. Florin Tănase nu a înțeles eliminarea lui Joyskim Dawa, stoperul de la FCSB. Acesta a primit două cartonașe galbene. Primul după ce l-a atins pe Koljic la centrul terenului, al doilea pentru un fault asupra lui Dobre. VIDE. Ce a declarat Florin Tănase, după Rapid - FCSB 0-0 „Din nou 0-0, a doua oară în acest an. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor