Marius Șumudică a explicat semnul făcut către galeria FCSB-ului: „Le-am arătat că sunt ZERO! Cetățeni! Șmecherii sunt la Peluza Sud”

Marius Șumudică a explicat semnul făcut către galeria FCSB-ului: „Le-am arătat că sunt ZERO! Cetățeni! Șmecherii sunt la Peluza Sud”

Rapid - FCSB 0-0. Marius Șumudică, antrenorul giuleștenilor, a fost mulțumit de rezultatul partidei, pe care l-a considerat echitabil. La final, a făcut câteva semne în direcția galeriei oaspeților., Șumudică a scos în evidență faptul FCSB a câștigat cu PAOK în grupele Europa League cu om în minus, 1-0, iar cu Rapid a făcut doar egal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor