Petrila recunoaște după Rapid - FCSB: „Ne-am speriat să nu pierdem cu om în plus”

Petrila recunoaște după Rapid - FCSB: „Ne-am speriat să nu pierdem cu om în plus”

Claudiu Petrila, 24 de ani, a analizat remiza albă dintre Rapid și FCSB, 0-0. Extrema stânga a formației giuleștene a primit cartonașul galben și va lipsi în ultima etapă din sezonul regulat, contra lui Hermannstadt. Rapid a jucat cu om din minutul 36, dar nu a reușit să o învingă pe FCSB. Giuleștenii au înscris în partea secundă, dar reușita le-a fost anulată pentru că marcatorul Alex Dobre se afla în poziție de ofsaid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor