Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după Rapid - FCSB! Marius Șumudică, în rolul principal

Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după Rapid - FCSB! Marius Șumudică, în rolul principal

Rapid și FCSB au remizat, scor 0-0, în penultima rundă a sezonului regular din Superligă. Marius Șumudică a fost în rolul principal după fluierul final. Șumudică a mers și s-a îmbrățișat cu Elias Charalambous, în antiteză cu scenele tensionate de la meciul tur. Tehnicianul alb-vișiniilor a salutat câțiva jucători de-ai adversarei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor