Rapid - FCSB 0-0 » Mult zgomot pentru nimic! Giuleștenii au avut 60 de minute om în plus, dar au ratat victoria

Rapid - FCSB 0-0 » Mult zgomot pentru nimic! Giuleștenii au avut 60 de minute om în plus, dar au ratat victoria

Rapid a jucat mai bine de o oră în superioritate numerică, dar nu a reușit să-i dea gol FCSB-ului. Derby-ul bucureștean s-a încheiat cu scorul de 0-0, același ca în tur, suficient pentru ca roș-albaștrii să revină pe prima poziție în Superligă. Calificate deja în play-off, Rapid și FCSB încearcă să acumuleze cât mai multe puncte înainte de partea a doua a sezonului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor