Victime după derby! Rapid va avea doi titulari suspendați etapa următoare

Victime după derby! Rapid va avea doi titulari suspendați etapa următoare

Rapid i-a pierdut pentru etapa următoare pe Elvir Koljic (29 de ani) și Claudiu Petrila (24), amândoi sancționați cu cartonaș galben în timpul derby-ului cu FCSB. Doi dintre titularii din atacul rapidist nu vor fi disponibili în ultima etapă a sezonului regulat, în care giuleștenii vor juca în Sibiu, contra lui AFC Hermannstadt. Este vorba despre vârful Elvir Koljic și extrema stânga Claudiu Petrila. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor