Florin Bratu, înaintea duelului alb-roșu din Cupa României Betano: „Este vorba de un singur Dinamo”

Florin Bratu, înaintea duelului alb-roșu din Cupa României Betano: „Este vorba de un singur Dinamo”

Florin Bratu (45 de ani), antrenorul lui CS Dinamo, a vorbit despre meciul cu FC Dinamo din Cupa României, posibilitatea de fuziune dintre cele două cluburi și ce șanse au „câinii” să câștige un trofeu în perioada următoare. CS Dinamo - FC Dinamo, în prima etapă a grupelor Cupei României Betano, va avea loc marți, de la 21:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și la TV pe Prima Sport 1 și Digi Sport 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor