Boicot în Cupa României Betano: galeria anunță că nu va intra la meci » „E sfidător și inacceptabil”

Boicot în Cupa României Betano: galeria anunță că nu va intra la meci » „E sfidător și inacceptabil”

Ultrașii celor de la UTA Arad au anunțat prin intermediul rețelelor de socializare că vor boicota partida cu Petrolul Ploiești din Cupa României, confruntare programată pe 30 octombrie de la ora 17:00. Motivul? Fanii arădeni sunt scandalizați de prețurile biletelor. Ei acuză că abonații trebuie să plătească bilet pentru meciurile din Cupa României, dar și faptul că un bilet în peluză costă 50 de lei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor