Boicot în Cupa României: fanii celor de la UTA Arad nu vor intra la meciul cu Petrolul! Care este motivul

Boicot în Cupa României: fanii celor de la UTA Arad nu vor intra la meciul cu Petrolul! Care este motivul

Ultrașii celor de la UTA Arad au anunțat prin intermediul rețelelor de socializare că vor boicota partida cu Petrolul Ploiești din Cupa României, confruntare programată pe 30 octombrie de la ora 17:00. Motivul? Ultrașii celor de la UTA Arad sunt nemulțumiți de prețurile biletelor. Fanii „Bătrânei Doamne” sunt nemulțumiți de faptul că abonații trebuie să plătească bilet pentru meciurile din Cupa României, dar și de faptul că un bilet în peluză costă 50 de lei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor