FCSB a rămas fără 12 jucători dintr-un foc

FCSB a rămas fără 12 jucători dintr-un foc

FCSB, campioana Românei, a anunțat că are 12 jucători convocați la echipele naționale. Noutatea este reprezentată de faptul că mijlocașul Baba Alhassan (25 de ani) și-a schimbat cetățenia și va reprezenta naționala Ugandei. Trupa lui Elias Charalambous (45 de ani) se află pe locul 9 în Superliga, cu 20 de puncte după 16 etape. Urmează pauza prilejuită de meciurile echipelor naționale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor