Antonio Conte avertizează: „N-am chef să merg alături de cineva care moare”

Antonio Conte avertizează: „N-am chef să merg alături de cineva care moare”

După înfrângerea de la Bologna, 0-2, antrenorul lui Napoli, Antonio Conte, este îngrijorat: „Nu am reușit să schimb această tendință de patru luni. Experiența trecută ne învață: după al treilea Scudetto, Napoli a terminat pe locul zece”. Eșecul de la Bologna a fost pentru campioana Napoli al treilea în Serie A de la startul sezonului, dar al cincilea în toate competițiile. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor