Cum a plecat Bîrligea de la Sibiu, după scandalul declanșat de Becali » Florin Tănase „a regizat” totul

Cum a plecat Bîrligea de la Sibiu, după scandalul declanșat de Becali » Florin Tănase „a regizat” totul

FC Hermannstadt - FCSB 3-3. A fost tensiune la FCSB după remiza de duminică seara, de la Sibiu, obținută pe ultima sută de metri de campioana României. Daniel Bîrligea a avut o ieșire nervoasă și a fost eliminat, iar după meci patronul a dictat ca acesta să se întoarcă singur la București. În timp ce Becali cerea vehement asta la TV, atacantul plecase deja cu o mașină spre lot, alături de Florin Tănase. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor