Radio Marca dă alarma: „Ceva s-a stricat deja în Statele Unite, iar cei din conducere...”

Radio Marca dă alarma: „Ceva s-a stricat deja în Statele Unite, iar cei din conducere...”

Real a scos doar o remiză, 0-0, din partida cu Rayo Vallecano, iar la Madrid se vorbește din nou despre faptul că antrenorul Xabi Alonso ar fi pierdut vestiarul. Semieșecul cu Rayo a stârnit o nouă dezbatere în Spania, pe tema relației dintre Xabi Alonso și jucătorii Realului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor