Neymar „a explodat” după ce a fost amenințat de arbitru: „A fost oribil”

Neymar „a explodat” după ce a fost amenințat de arbitru: „A fost oribil”

Flamengo s-a impus duminică cu 3-2 în fața lui Santos, într-un meci din etapa #33 din campionatul Braziliei. Neymar (33 de ani) a fost în centrul atenției din cauza protestelor la adresa arbitrului, chiar primind un cartonaș galben pentru proteste. Atacantul afirmă că a fost amenințat de „centralul” partidei. Santos traveresează o perioadă foarte slabă, echipa fiind aproape de retrogradare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor