Fanii lui Tottenham râd de norvegienii de la Bodo/Glimt: „Nici dacă vin cu tot orașul!”

Fanii lui Tottenham râd de norvegienii de la Bodo/Glimt: „Nici dacă vin cu tot orașul!”

Tottenham și Bodo/Glimt s-au calificat aseară în semifinalele Europa League și se vor duela pentru un loc în ultimul act al competiției, care va avea loc pe stadionul San Mames din Bilbao, în data de 21 mai. Cealaltă finalistă se va decide în urma „dublei” Manchester United - Athletic Bilbao. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor