Gică Popescu, Mihai Rotaru și Valeriu Iftime au mers la Cotroceni, la inițiativa președintelui Ilie Bolojan » Proiectul pus la cale: „Va avea numai de câștigat”

Gică Popescu, Mihai Rotaru și Valeriu Iftime au mers la Cotroceni, la inițiativa președintelui Ilie Bolojan » Proiectul pus la cale: „Va avea numai de câștigat”

Gică Popescu, consilier al premierului României pe probleme legate de sport, face parte dintr-un grup de lucru abia înființat, al cărui scop este dezvoltarea sportului românesc. Printre participanții la această inițiativă se mai numără doi conducători de club din Superligă, Mihai Rotaru (Universitatea Craiova) și Valeriu Iftime (FC Botoșani), alături de care s-a pozat la Palatul Cotroceni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor