Farul n-a primit licența de Europa dintr-un motiv incredibil! » „Este un exces de zel. Rezolvăm la recurs”

Farul n-a primit licența de Europa dintr-un motiv incredibil! » „Este un exces de zel. Rezolvăm la recurs”

Farul Constanța, clubul patronat de Gică Hagi (60 de ani), nu a primit licența de Europa dintr-un motiv surprinzător la acest nivel. Surse autorizate din cadrul FRF susțin că motivul oficial este „o lipsă a documentelor din dosar”. Gică Popescu a oferit o primă reacție, pentru GSP.ro, în care invocă un exces de zel al Comisiei de Licențiere. Conducătorul Farului e convins că situația se va rezolva la Apel. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor