Emil Boc, fan declarat al lui U Cluj, a avut un mesaj pentru rivalii din Gruia după umilința din Suedia: „Aș vrea să transmit echipei CFR faptul că...”

Emil Boc, fan declarat al lui U Cluj, a avut un mesaj pentru rivalii din Gruia după umilința din Suedia: „Aș vrea să transmit echipei CFR faptul că...”

Emil Boc, primarul Clujului și cunoscut suporter al „șepcilor roșii”, le-a transmis „feroviarilor” un mesaj de încurajare, după drasticul eșec din play-off-ul Conference League. CFR a pierdut în deplasare cu Hacken, scor 2-7, partidă ce a consemnat și sfârșitul aventurii lui Dan Petrescu în Gruia, tehnicianul anunțându-și demisia, imediat după fluierul final. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor