Zeljko Kopic, după primele 6 etape: „Dacă facem calcule, cred că ne lipsesc 3-4 puncte”

Zeljko Kopic, după primele 6 etape: „Dacă facem calcule, cred că ne lipsesc 3-4 puncte”

Zeljko Kopic (47 de ani), antrenorul celor de la Dinamo, a prefațat vineri la prânz, în cadrul unei conferințe de presă, partida pe care echipa lui o va juca în compania celor de la Universitatea Cluj. A vorbit despre adversar, dar și despre problemele pe care le are în lot pentru acest joc, inclusiv despre situația lui Stipe Perica. U Cluj - Dinamo, în etapa a 6-a din Superliga, se joacă sâmbătă, de la ora 21:30. Meciul va fi liveTEXT pe GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor