Dinamoviștii acuză, după Oțelul - Steaua 3-2: „CSA e în play-off doar sa încurce Dinamo” + Un „câine” a pariat pe victoria gazdelor și peste 3,5 goluri: „Am simțit blatul!”

Dinamoviștii acuză, după Oțelul - Steaua 3-2: „CSA e în play-off doar sa încurce Dinamo” + Un „câine” a pariat pe victoria gazdelor și peste 3,5 goluri: „Am simțit blatul!”

Fanii dinamoviști au explodat pe rețelele de socializare după meciul rivalelor din play-off, Oțelul Galați - CSA Steaua 3-2 (3-0 la pauză).  În comentarii la articole și pe paginile dedicate lor, suporterii „câinilor” au atras atenția asupra felului în care steliștii i-au marcat pe gălățeni la goluri și a lipsei motivației pentru CSA, care nu are drept de promovare în Liga 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor