Panduru, după Oțelul - CSA Steaua 3-2: „Ce e cu bătaia asta de joc?!”

Panduru, după Oțelul - CSA Steaua 3-2: „Ce e cu bătaia asta de joc?!”

Liga 2 » După Oțelul Galați - CSA Steaua 3-2 în runda #2 din play-off, expertul TV Basarab Panduru (52 de ani) a criticat Federația Română de Fotbal pentru că permite ca o echipă fără drept de promovare să participe în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor