Ales de fani jucătorul sezonului regular, Iulian Roșu vrea să continue la Dinamo: „Ar fi cea mai mare bucurie pentru mine!”

Ales de fani jucătorul sezonului regular, Iulian Roșu vrea să continue la Dinamo: „Ar fi cea mai mare bucurie pentru mine!”

Iulian Roșu are contract cu Dinamo până la finalul sezonului, dar spune că s-a atașat de club și ar vrea să continue. El a fost ales de fani jucătorul sezonului regular. Mijlocașul de 28 de ani, trecut pe FCSB și Rapid, îi asigură pe suporteri că echipa va face totul pentru a obține rezultatele dorite în play-off.  Iulian Roșu: „Am mare încredere în acest grup” „Eu mai am contract până în vară, încă nu am discutat despre asta cu cei din conducere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor