Dinamo iese cu fruntea sus din Liga Campionilor » Victorie dramatică, în ultima secundă, acolo unde nimeni n-a triumfat în ultimii 2 ani și jumătate!

Dinamo iese cu fruntea sus din Liga Campionilor » Victorie dramatică, în ultima secundă, acolo unde nimeni n-a triumfat în ultimii 2 ani și jumătate!

Dinamo a părăsit cu capul sus Liga Campionilor la handbal masculin. Elevii lui Xavi Pascual au câștigat returul play-off-ului pentru sferturile de finală, contra nemților de la Kiel, scor 32-31. În tur, Kiel câștigase cu 41 la 28. Kiel va înfrunta PSG în sferturile Ligii Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor