DE NECREZUT! » Ce a scris Federația din Kosovo într-un comunicat oficial + Imaginea fake cu care a fost ilustrat mesajul

DE NECREZUT! » Ce a scris Federația din Kosovo într-un comunicat oficial + Imaginea fake cu care a fost ilustrat mesajul

Federația din Kosovo a emis un comunicat în care și-a prezentat punctul de vedere cu privire la incidentele petrecute în finalul meciului cu România, din Liga Națiunilor, când fotbaliștii oaspeților au ieșit de pe gazon, la scorul de 0-0, și nu au dorit să mai revină de la vestiare. În prelungirile partidei, Amir Rrahmani, căpitanul kosovar, a acuzat un comportament rasial care ar fi venit din partea ultrașilor români, îndemnându-și colegii să iasă de pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor