Cristi Dulca a văzut ce s-a întâmplat în România - Kosovo și a dat verdictul: „Așa va fi, nu au cu ce să se apere”

Cristi Dulca a văzut ce s-a întâmplat în România - Kosovo și a dat verdictul: „Așa va fi, nu au cu ce să se apere”

Fostul internațional Cristi Dulca (52 de ani) a reacționat, după ce a văzut ce s-a întâmplat în România - Kosovo, meci abandonat după ce oaspeții au părăsit terenul în prelungiri, la scorul de 0-0, și nu au mai revenit de la vestiare. În prelungirile partidei, Amir Rrahmani, căpitanul kosovar, a acuzat un comportament rasist care ar fi venit din partea ultrașilor români, îndemnându-și colegii să iasă de pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor