Adrian Porumboiu e categoric: „Kosovarii erau gata să iasă din minutul 1. Au pregătit schema asta”

Adrian Porumboiu e categoric: „Kosovarii erau gata să iasă din minutul 1. Au pregătit schema asta”

Adrian Porumboiu, fost arbitru și finanțator în Liga 1, a comentat pentru Gazeta Sporturilor evenimentele de la România – Kosovo. Și îi arată cu degetul pe jucătorii oaspeți. Partida dintre România și Kosovo cu câteva minute înainte de timpul oficial, pentru că oaspeții au părăsit terenul în prelungiri, la scorul de 0-0, acuzând un comportament rasial al ultrașilor români. Apoi, au refuzat să revină pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor