De ce lipsesc Gnahore și Bani din echipa „câinilor” în meciul cu Oțelul

De ce lipsesc Gnahore și Bani din echipa „câinilor” în meciul cu Oțelul

Dennis Politic și Raul Opruț au revenit în lotul „câinilor” pentru etapa de la Galați, în schimb lipsesc Eddy Gnahore și Ahmed Bani. Conform informațiilor GSP, francezul are ceva probleme personale ce trebuie rezolvate în țara sa, în timp ce Bani a resimțit probleme medicale Oțelul - Dinamo este programat diseară, de la ora 21:00, la Galați, în etapa a 10-a a Superligii. Meciul va fi livetext pe GSP.ro și în direct la TV la Digi și Prima. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor