Dinamo poate pierde 1 milion de euro » Ultimele informații despre acest caz care le dă fiori „câinilor”

Dinamo poate pierde 1 milion de euro » Ultimele informații despre acest caz care le dă fiori „câinilor”

Procesul dintre Vasile Șiman și Dinamo, în care fostul acționar de la Sportul Studențesc solicită 1 milion de euro, a ajuns într-o nouă fază. Cele două părți implicate și-au depus apărările la tribunal. Acest caz duce la întârzierea ieșirii celor de la Dinamo din starea de insolvență Vasile Șiman solicită 1 milion de euro în „cazul Ionuț Șerban”. În 2013, mijlocașul ajungea de la Sportul la Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor