De ce au picat negocierile dintre Dinamo și Marius Ștefănescu: „A fost o discuție foarte rece, era o primă mai mare decât bonusurile de la FCSB”

De ce au picat negocierile dintre Dinamo și Marius Ștefănescu: „A fost o discuție foarte rece, era o primă mai mare decât bonusurile de la FCSB”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, a dezvăluit cauza negocierilor eșuate cu fotbalistul celor de la FCSB, Marius Ștefănescu (26 de ani). Achiziționat de Gigi Becali pentru suma de 1,3 milioane de euro, finanțatorul campioanei en-titre a declarat recent că este dispus să-l cedeze pe acesta cu doar 300.000 de euro, iar „câinii” au fost primii care și-au exprimat interesul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor