„Mi se cam termină răbdarea” » Andrei Nicolescu, după ce lui Dinamo i s-a refuzat un penalty clar cu Oțelul: „O să-mi schimb optica”

„Mi se cam termină răbdarea” » Andrei Nicolescu, după ce lui Dinamo i s-a refuzat un penalty clar cu Oțelul: „O să-mi schimb optica”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, a evitat să comenteze arbitrajul din înfrângerea echipei sale din etapa a 3-a din Superliga, 1-2 în deplasare cu Oțelul Galați. Oficialul „câinilor” susține, însă, că începe să-și piardă răbdarea, deși și-a propus să evite controversele provocate de „fluierași”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor