Dani Coman, după 5 luni la FC Argeș: „Nu sunt mulțumit, dar trebuie să înțelegem un lucru!” + Ultimele vești legate de noul stadion

Dani Coman, după 5 luni la FC Argeș: „Nu sunt mulțumit, dar trebuie să înțelegem un lucru!” + Ultimele vești legate de noul stadion

Dani Coman, președintele lui FC Argeș, a oferit, într-un interviu acordat în exclusivitate Gazetei Sportururilor, ultimele vești legate de construcția noului stadion din Trivale, analizând și parcursul sub așteptări al piteștenilor, care sunt doar pe locul 9 în Liga 2, în afara locurilor de play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor