Emil Săndoi, după primul meci din Cupa României: „Nu va mai fi o câștigătoare surpriză”

Emil Săndoi, după primul meci din Cupa României: „Nu va mai fi o câștigătoare surpriză”

Emil Săndoi (59 de ani), antrenorul de la Poli Iași, consideră că remiza cu UTA din Cupa României, scor 1-1, este un rezultat echitabil. În prima rundă a Cupei României, Poli Iași a remiza pe teren propriu cu UTA, scorul final al partidei a fost 1-1. Reacția lui Emil Săndoi la finalul meciului Emil Săndoi a declarat că este fericit că a reușit să folosească jucători care nu au evoluat așa mult, în meciul de marți. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor