Rednic și-a certat jucătorii după remiza cu Poli Iași: „Nu au adus niciun plus”

Rednic și-a certat jucătorii după remiza cu Poli Iași: „Nu au adus niciun plus”

Mircea Rednic, antrenorul de la UTA, a fost supărat după meciul cu Poli Iași, scor 1-1, din prima etapă a grupelor Cupei României Betano. Antrenorul arădenilor a fost nemulțumit de cum au intrat jucătorii introduși de pe bancă. În plus, a fost deranjat de golul încasat de la Harrison, după o fază pornită de ieșeni de la mijlocul terenului. UTA și Poli Iași fac parte din grupa C, alături de Farul, Sănătatea Cluj, Unirea Ungheni și Hermannstadt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor