„Dacă nu ne plătiți imediat, plecăm!” » Echipa din Superligă avertizată de antrenorii nemulțumiți + „Sperăm ca Dumnezeu să țină cu cei amărâți!”

„Dacă nu ne plătiți imediat, plecăm!” » Echipa din Superligă avertizată de antrenorii nemulțumiți + „Sperăm ca Dumnezeu să țină cu cei amărâți!”

Ilie Stan ar fi pus în vederea șefilor Gloriei Buzău că nu e normal ca jucătorilor să le fie achitate salarii restante, iar staff-ul instalat la mijlocul lunii martie să nu încaseze nimic. Membru în Adunarea Generală a clubului, Cristian Lupu explică situația tensionată apărută în relația cu antrenorii Venit de patru etape pe banca Buzăului, Ilie Stan a izbutit să mențină deocamdată pe Gloria în calculele pentru evitarea retrogradării. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor