CSM Reșița - CSA Steaua. Vîrtej înscrie golul 2!

CSM Reșița - CSA Steaua. Vîrtej înscrie golul 2!

CSM Reșița o găzduiește pe Steaua în deschiderea etapei 5 din play-off-ul Ligii 2. Meciul a început la ora 17:30, este liveTEXT pe GSP.ro și televizat de PrimaSport 1 și DigiSport 1. LIVE » CSM Reșița - Steaua 0-2 Au marcat: Măgerușan '22; Vîrtej '58Steaua a fructificat dominarea teritorială în minutul 22, când Nacho Heras l-a găsit pe Cristian Măgerușan liber în careul advers. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor