Leo Grozavu încinge derby-ul Moldovei după ce ironizează Iașul: „Când ești un fel de ABA...”

Leo Grozavu încinge derby-ul Moldovei după ce ironizează Iașul: „Când ești un fel de ABA...”

Derby-ul moldav de duminică, dintre ACSM Politehnica Iași și FC Botoșani, din runda a V-a a play-out-ului Superligii, care va începe la ora 17:00, a fost încins astăzi de antrenorul oaspeților, Leo Grozavu. Într-o conferință de presă, acesta a ironizat formația gazdă: „Iașul nu a fost niciodată o echipă care să se bată la primele locuri, totdeauna a fost în zona lui a fi sau a nu fi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor