Dorinel Munteanu i-a băgat în ședință pe jucătorii lui Sepsi: „Nimeni nu are nicio scuză”

Dorinel Munteanu i-a băgat în ședință pe jucătorii lui Sepsi: „Nimeni nu are nicio scuză”

Dorinel Munteanu, a antrenorul lui Sepsi, a prefațat meciul cu UTA, din etapa a 5-a din play-out-ul Superligii. UTA - Sepsi are loc pe 18 aprilie, de la ora 20:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și la TV pe Prima Sport 1 și Digi Sport 1 Dorinel Munteanu are 3 meciuri la Sepsi, toate pierdute. La conferința premergătoare meciului cu UTA, tehnicianul a declarat că a avut lungi discuții cu elevii lui, iar aceștia au conștientizat că echipa se află cu cuțitul la os. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor