OUT de la Sepsi » Nu a mai rezistat și l-a dat afară

OUT de la Sepsi » Nu a mai rezistat și l-a dat afară

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi, a declarat că atacantul Gabriel Debeljuh a fost dat afară. Decizia i-a aparținut lui Dorinel Munteanu, antrenorul echipei din Sf. Gheorghe. Debeljuh a jucat 14 meciuri în Superliga în această stagiune. A marcat 3 goluri, toate în sezonul regular. Ultima lui apariție a fost cu Farul, când Sepsi a pierdut cu 1-4 în etapa #4 din play-out. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor