Cristi Balaj iese la atac după FCSB - CFR: „Dacă așa arată o campioană... o ofensă adusă fotbalului”

Cristi Balaj iese la atac după FCSB - CFR: „Dacă așa arată o campioană... o ofensă adusă fotbalului”

Cristi Balaj (53 de ani), președintele de la CFR Cluj, a fost foarte supărat după eșecul cu FCSB, scor 2-3. Cristi Balaj consideră că cei de la CFR Cluj au jucat foarte bine în prima repriză, iar scorul este mincinos. Aseamănă meciul de pe Arena Națională cu cel pierdut în compania rivalei U Cluj, scor 0-1. Spune că nici Lyon nu a dominat-o pe FCSB așa cum a făcut-o CFR în prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor