Mihai Stoica, după FCSB - CFR: „Un tânăr civil e mereu la noi în vestiar. Ăsta e numele lui”

Mihai Stoica, după FCSB - CFR: „Un tânăr civil e mereu la noi în vestiar. Ăsta e numele lui”

Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a analizat succesul campioanei în fața lui CFR Cluj, scor 3-2. Într-o postare pa Facebook, Mihai Stoica a spus cum a fost pregătit și trăit meciul cu CFR Cluj, jucat chiar de Paște. Acesta a punctat că Darius Olaru, care a fost accidentat grav la umăr în iarnă și nu va mai juca în acest sezon, a ținut să fie lângă coechipieri și la acest meci, chiar dacă s-a disputat într-o zi de sărbătoare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor