„Comentarii inutile și stupide” » Pep Guardiola, o nouă replică după ce l-a ironizat pe Steven Gerrard: „Îmi e rușine!”

„Comentarii inutile și stupide” » Pep Guardiola, o nouă replică după ce l-a ironizat pe Steven Gerrard: „Îmi e rușine!”

Pep Guardiola, managerul lui Manchester City, a insistat să-i ceară scuze lui Steven Gerrard pentru comentariile răutăcioase pe care le-a făcut deunăzi la adresa legendarului mijlocaș al lui Liverpool.  Săptămâna trecută, înaintea duelului lui Manchester City cu Aston Villa, Pep Guardiola a oferit o reacție mai puțin caracteristică. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor