Olaru, lacrimi 90+5

Olaru, lacrimi 90+5

Mijlocașul și căpitanul FCSB-ului a avut o repriză de plâns după cartonașul galben din prelungirile partidei cu Voluntari. Pentru destui, asta este o dovadă de sensibilitate. Plângea de îi sălta cămeșa pe dânsul, suna o vorbă din popor pe când când nu orice zgârietură ne afecta emoțional. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor