De ce a fost condamnat Mario Iorgulescu la 15 ani și 8 luni » Judecătorii au motivat decizia: „Denotă indiferență față de posibilele urmări ”

De ce a fost condamnat Mario Iorgulescu la 15 ani și 8 luni » Judecătorii au motivat decizia: „Denotă indiferență față de posibilele urmări ”

Judecătorii Tribunalului București au publicat azi motivarea deciziei în cazul lui Mario Iorgulescu. Pe 10 februarie, fiul lui Gino Iorgulescu, președintele LPF, a fost condamnat la 15 ani și 8 luni de închisoare cu executare, după ce a cauzat un accident mortal. Decizia nu e definitivă. În septembrie 2019, Mario Iorgulescu a fost trimis în judecată după ce a provocat un accident mortal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor