Ce nu s-a văzut la TV după Rapid - FCSB » Săpunaru, lider de galerie la fiesta de pe Arena Națională

Ce nu s-a văzut la TV după Rapid - FCSB » Săpunaru, lider de galerie la fiesta de pe Arena Națională

Rapid a declanșat fiesta pe Arena Națională după victoria entuziasmantă cu FCSB, scor 4-0. După meci, jucătorii s-au dus în fața galeriei și au sărbători cu suporterii. Cel mai vocal a fost Cristi Săpunaru, căpitanul echipei, care a dat tonul cântecelor. „Rapid este totul pentru mine ale, ooo, hai Rapid ale, Rapid este totul pentru mine ale”, a cântat Săpunaru alături de suporteri. Apoi, și ceilalți jucători ai Rapidului s-au alăturat petrecerii. +1 FOTO VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor