Marius Șumudică, reacție curioasă după Rapid - FCSB » Ce s-a întâmplat la ieșirea din stadion

Marius Șumudică, reacție curioasă după Rapid - FCSB » Ce s-a întâmplat la ieșirea din stadion

Rapid - FCSB 4-0. Marius Șumudică a fost pe Arena Națională pentru a urmări derby-ul din Superliga, iar la final a avut o reacție curioasă. Șumudică e un obișnuit al declarațiilor în fața jurnaliștilor, dar la ieșirea de la meci s-a grăbit să ajungă la mașină pentru a pleca spre casă, oferind câteva declarații în fugă. O reacție diferită față de ce se întâmplă în majoritatea cazurilor a antrenorului care tocmai s-a despărțit de Gaziantep. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor