Remarcatul lui Ilie Dumitrescu din meciul Rapid - FCSB: „Cel mai important jucător”

Remarcatul lui Ilie Dumitrescu din meciul Rapid - FCSB: „Cel mai important jucător”

Fostul internațional Ilie Dumitrescu (55 de ani) a analizat Rapid - FCSB, scor 4-0, și a spus că atacantul Albion Rrahmani (23 de ani) a fost cel mai important jucător al giuleștenilor. Așa cum și scorul o spune, Ilie Dumitrescu a declarat că Rapid a anhiliat-o pe FCSB pe Arena Națională. Fostul fotbalist a remarcat prestația mijlocașilor Răzvan Oaidă și Jakub Hromada, care l-au blocat excelent pe Darius Olaru, unul dintre cei mai importanți oameni ai roș-albaștrilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor